Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ

DODATKOWY JĘZYK ANGIELSKI DO PRACY W DOMU

18 marca 2020 autor: eklosin

Po ustaleniach z Fundacją uprzejmie informuję, że piątkowy angielski dodatkowy będzie odbywał się za pomocą platformy on – line oraz dostępnych innych źródeł do pracy zdalnej, by otrzymywać zaproszenia do Livewebinar oraz maile z materiałami i informacjami konieczne jest zgłoszenie na mojej stronie internetowej www.nana.edu.pl.

W zakładce kontakt znajduje się formularz kontaktowy, należy wybrać z listy Angielski dodatkowy Wesoła Pszczółka i zarejestrować się – umożliwi mi to kontakt z Państwem. Powyższe zostało uzgodnione z Fundacją jako dostępna forma realizacji zajęć. Bardzo proszę by uczynić to najpóźniej do jutra do godziny 12. Oczywiście dotyczy to osób, których dzieci są zapisane na angielski dodatkowy.

 

Serdecznie pozdrawiam. Anna Dankowska