Zajęcia w przedszkolu od dnia 25.05.2020

20 maja 2020
logo placówki

20 maj 2020

W sprawie uruchomienia naszych przedszkoli w Poznaniu, Rokietnicy, Czerwonaku, Rososze i Nakonowie od dnia 25.05.2020r.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że nasze Przedszkola ze wspomnianych w tytule miejscowości rozpoczną działalność od dnia 25.05. Jest to zgodne z informacjami z Urzędów tych Miast i Gmin.
Normy wyznaczone przez GIS nie są łatwym wyzwaniem zarówno ze względu na aspekt technicznego zapewnienia bezpieczeństwa jak również organizacji realnej opieki nad dziećmi. W związku z tym zasady przyjmowania dzieci i opieki nad nimi dalekie są od warunków do jakich przyzwyczailiśmy się w okresie przed epidemią. Zdajemy sobie sprawę, że nie uda nam się zaspokoić wymagań i potrzeb wszystkich rodziców. Prosimy zatem o wyrozumiałość, elastyczność, a przede wszystkim o wsparcie i zrozumienie dla osób, które podejmą służbę opieki nad dziećmi dla dobra wszystkich.
Równocześnie informujemy, że Dyrektor Przedszkola może podjąć indywidualną decyzję o nie otwieraniu placówki, związaną ze stwierdzonym brakiem zainteresowania opieką.

z poważaniem,
Zarząd Fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty