Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ

Wiesława Pawlicka

Pomoc nauczyciela

Jestem pomocą nauczyciela w Grupie Żółtej, a prywatnie szczęśliwą babcią trójki wnucząt. Bardzo lubię pracę z dziećmi, staram się dbać o to, by przedszkolaki były samodzielne, bezpieczne i uśmiechnięte.

Zamknij

Katarzyna Klecha (Logopeda)

Pracownik przedszkola

Ewa Kłosin

Dyrektor

Dyrektor Publicznego Przedszkola   „Wesoła Pszczółka”

Ukończyła studia magisterskie na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu na kierunku pedagogika,  a także studia podyplomowe w zakresie organizacji i zarządzania oświatą, pedagogiki opiekuńczo wychowawczej, bibliotekarstwa oraz wiele kursów doskonalących warsztat nauczycielski. Otrzymała I stopień specjalizacji zawodowej w zakresie edukacji wczesnoszkolnej. Jest nauczycielem dyplomowanym. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowisku dyrektora placówek oświatowych. Od 2009 zatrudniona w Fundacji Familijny Poznań przy realizacji czterech projektów edukacyjnych realizowanych na terenie województwa wielkopolskiego. Nagrodzona przez Zarząd Fundacji Familijny Poznań, Kuratora Oświaty w Poznaniu oraz Ministra Edukacji Narodowej. Jest osobą otwartą, nastawioną na współdziałanie i współpracę z innymi.  Prywatnie mama Marty i właścicielka niesfornego beagle.

 

Zamknij

Dagmara Lis

Nauczyciel

Jestem absolwentką filologii polskiej Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność nauczycielska). Ukończyłam także studia podyplomowe z wychowania wczesnoszkolnego i przedszkolnego. Interesuję się współczesną literaturą, sztuką i kinem. Z moimi podopiecznymi w grupach popołudniowych lubię śpiewać, czytać na głos książki i organizować zajęcia plastyczne.

Zamknij

Joanna Malinowska

Pomoc nauczyciela

Jestem pomocą nauczyciela w Grupie Pomarańczowej. Prywatnie jestem szczęśliwą i spełnioną mamą. W pracy najważniejsze jest dla mnie, aby dzieci były szczęśliwe i zadowolone.

Zamknij

Agnieszka Pieniek

Pracownik administracyjny

Kamila Langner

Nauczyciel

Ukończyłam pedagogikę  na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Rozwijając swoje kwalifikacje kontynuowałam naukę na studiach podyplomowych na kierunku: zintegrowana edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna. Pracę z dziećmi uważam za zawód marzeń, ponieważ daję wiele radości i satysfakcji Uważam, że każde dziecko jest wyjątkowe, dlatego do każdego z nich podchodzę indywidualnie. Priorytetem dla mnie jest wszechstronne poznanie dziecka oraz stworzenie warunków zapewniających mu poczucie bezpieczeństwa. W pracy z dziećmi za największą zapłatę uznaję uśmiech dziecka, kierując się słowami cenionego pedagoga Janusza Korczaka „kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”.

 

Zamknij

Anna Machnikowska

Pomoc nauczyciela

Jestem pomocą nauczyciela w grupie czerwonej. Mam troje  dorosłych dzieci i dwoje wnucząt. Swoje doświadczenie w wychowaniu dzieci staram się jak najlepiej wykorzystywać w pracy.

Zamknij

Zuzanna Marczak

Nauczyciel

Jestem absolwentką studiów pedagogicznych: studia licencjackie o kierunku pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna oraz studia magisterskie: pedagogika opiekuńczo- wychowawcza: lecznicza.

Praca z dziećmi jest dla mnie wyzwaniem i odkrywaniem codziennie czegoś nowego. Cieszę się z każdego najmniejszego sukcesu mojego wychowanka, bo to dzięki tym małym sukcesom potem rodzą się większe i jeszcze większe,  a radość i uśmiech dziecka z ich sukcesów są dla mnie bardzo ważne.

Dzieci uczą mnie patrzenia na świat ich oczami i radości, nawet z najmniejszych i najprostszych rzeczy.

Zamknij

Karolina Kuberka

Nauczyciel

Dzieci są całym moim światem. Życie zawodowe od samego początku związane jest z nimi – czyli już ponad 10 lat. Pracowałam zarówno z niemowlakami, w żłobku, jak i dziećmi w wieku przedszkolnym i szkolnym. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje, uczę się, nabywam wiedzę i umiejętności. Zafascynowana jestem naturalnym rozwojem dziecka, leśnymi przedszkolami.

Prywatnie pasjonuję się rękodzielnictwem, aranżacją wnętrz, uczę się języka hiszpańskiego, a Hiszpania to cel moich podróży, jestem Strażakiem Ochotniczej Straży Pożarnej oraz właścicielką szalonych zwierzaków: Yorka o imieniu Tola i kota o imieniu Nelson.

 

Zamknij

Dagmara Asman

Nauczyciel

Nauczyciel religii i etyki

Zamknij

Anna Kupiec – Psycholog

Pracownik przedszkola

Ukończyła studia magisterskie z psychologii klinicznej, a także 4-letnie szkolenie z Psychoterapii Systemowej Rodzin w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie. Ponadto brała udział w  pierwszym  w Polsce szkoleniu z terapii traumy wczesnodziecięcej przywiązania i więzi (NARM). Pozostałe szkolenia: to EMDR – leczenie traumy szokowej i rozwojowej po różnych traumatycznych wydarzeniach, terapia krótkoterminowa skoncentrowana na rozwiązaniach, oraz logoterapia.

Posiada doświadczenie w organizacji i prowadzeniu warsztatów na rzecz rozwoju oraz nabierania umiejętności do życia w zgodzie z samym sobą i swoim potencjałem (m.in. asertywność, wyjście poza schematy, które ograniczają, jak radzić sobie z lękami, dobra komunikacja, uczciwa kłótnia, jak rozmawiać z dziećmi.). Prowadzi indywidualną terapię dorosłych, par, dzieci oraz całych rodzin. Swoją pracę poddaje systematycznej superwizji.

 

Zamknij

Weronika Liberkowska

Pomoc nauczyciela

Jestem pomocą nauczyciela w Grupie Zielonej. Prywatnie jestem szczęśliwą i spełnioną mamą. Praca z dziećmi daje mi poczucie satysfakcji i zadowolenia. Zadbam o to, aby nasze przedszkolaki były bezpieczne i szczęśliwe.

 

 

Zamknij

Sandra Przespolewska

Nauczyciel

Ukończyłam pedagogikę w Wyższej Szkole Komunikacji i Zarządzania w Poznaniu o specjalności edukacja elementarna i informatyka. Interesuje się muzyką, psychologią, sportem oraz zdrowym stylem odżywiania się.

Dzieci dla mnie posiadają jedną cechę, którą cenię sobie w ludziach najbardziej, czyli szczerość i m.in dlatego tak bardzo uwielbiam z nimi pracować:)

 

Zamknij

Anna Dankowska

Nauczyciel

Nauczyciel języka angielskiego i niemieckiego, dogoterapeuta. Absolwentka studiów podyplomowych: Wczesnego nauczania języka angielskiego, Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka, z integracji sensorycznej, terapii pedagogicznej, kursu terapii behawioralnej i bajkoterapii, diagnozy i terapii autyzmu, pracy z dziećmi niepełnosprawnymi, mindfulness dla dzieci. Ponadto uczestnik kursów dotyczących psiej behawiorystyki, kursów podyplomowych z zakresu prowadzenia zajęć z udziałem psów, kierownik i organizator wypoczynków dla dzieci, półkolonii, zajęć i imprez oraz animacji dla dzieci, hodowca, członek Związku Kynologicznego w Polsce. Współpracuje z Fundacją Psia Wachta w Poznaniu. Doskonali swój warsztat jako nauczyciel, pedagog, dogoterapeuta i hodowca. Trenuje dogdance, jest członkiem Międzynarodowej Federacji Tańca z Psem – Dogdance International. Praca z dziećmi i psami to jej wielka pasja i przyjemność, cały czas poszukuje nowych inspiracji, materiałów i narzędzi.

 

 

Zamknij

Anna Walicht

Nauczyciel

Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (specjalność: wychowanie przedszkolne i nauczanie początkowe).
Obecnie studentka pedagogiki specjalnej. Wesoła, spontaniczna, lubiąca dzieci, cierpliwa, gotowa do rozwiązywania problemów, wrażliwa na potrzeby drugiego człowieka. Praca z dziećmi to zawód, do którego podchodzę z pasją.
Prywatnie pasjonuję się rękodziełem, rysunkiem i wszelkiego rodzaju aktywnościami plastycznymi

Zamknij

Kadra pedagogiczna

Ewa Kłosin

Dyrektor

Dagmara Lis

Nauczyciel

Kamila Langner

Nauczyciel

Zuzanna Marczak

Nauczyciel

Karolina Kuberka

Nauczyciel

Dagmara Asman

Nauczyciel

Sandra Przespolewska

Nauczyciel

Anna Dankowska

Nauczyciel

Anna Walicht

Nauczyciel

Wiesława Pawlicka

Pomoc nauczyciela

Joanna Malinowska

Pomoc nauczyciela

Anna Machnikowska

Pomoc nauczyciela

Weronika Liberkowska

Pomoc nauczyciela

Katarzyna Klecha (Logopeda)

Pracownik przedszkola

Anna Kupiec – Psycholog

Pracownik przedszkola

Agnieszka Pieniek

Pracownik administracyjny